Body

Štýlové dámske body, veľmi obľúbený kúsok oblečenia, ktoré Vám zjednotí postavu a spoľahlivo nahradí tielko, prípadne i top, či košeľu. U nás nájdete len tie najkvalitnejšie a najkrajšie kúsky tohto jednodielneho moderného oblečenia. Množstvo dámskych body s čipkou vyrobené z kvalitných materiálov. Hľadáte elegantné body do práce? Košeľové...

Štýlové dámske body, veľmi obľúbený kúsok oblečenia, ktoré Vám zjednotí postavu a spoľahlivo nahradí tielko, prípadne i top, či košeľu. U nás nájdete len tie najkvalitnejšie a najkrajšie kúsky tohto jednodielneho moderného oblečenia. Množstvo dámskych body s čipkou vyrobené z kvalitných materiálov. Hľadáte elegantné body do práce? Košeľové body je správnou voľbou pre Vás, môžete vyberať z niekoľkých modelov, ktoré Vás zaručene prekvapia. Nebojte sa vybrať si z našej ponuky niektoré z body-čiek aj ako tanečné oblečenie, pretože sú vhodné na každú príležitosť vďaka tomu, že sú vyrobené z prírodných a elastický materiálov.


Podľa príležitosti:

  • Spoločenské body - hľadáte body vhodné do spoločnosti, v ktorom budete vyzerať elegantne a budete sa cítiť sebevadomo?
  • Voľný čas - užívajte si svoj voľný čas v skvelom a modernom kúsku, v ktorom môžeš vyzerať sexy a očarujúco. Jedinečné a štýlové body na párty, či len tak...

Podľa dĺžky rukávov:

  • Bez rukávov - vhodné do teplých dní či na akcie v interiéri
  • Krátke rukávy - zlatá stredná cesta, elegancia a voľnosť v jednom
  • Dlhé rukávy - ideálne na rôzne spoločenské príležitosti


Podľa dostupnosti:

  • Skladom - odosielame ihneď - potrebujete štýlový kúsok dámskeho body čo najrýchlejšie? Spoľahnite sa, body, ktoré máme na sklade Vám odošleme ešte v deň objednávky.
Viac Menej
Body 24 produktov
Zobrazených 1 - 24 z 24 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 24 položiek