Zvieracie vzory sú súčasťou módy už niekoľko desaťročí. Začalo to zhruba v 18. storočí, keď Európania začali kolonizovať Áziu a Afriku. Kolonizátori priniesli do Európy kožušiny (kože) zo zvierat ako sú leopard, zebra, tiger a pod., s ktorými sa stretli v daných oblastiach. Onedlho rôzne módne fabriky začali tieto vzory reprodukovať  do módy. 

Zvierací vzor (potlač) v móde je trend, ktorý zaručene nikdy nebude ,,Out of Style,,. Hitom na jeseň/zimu, ktorý prenikne aj do kolekcií jar/leto je práve leopardí vzor. Rôzni módni návrhári, ako sú MIU MIU, Louis Vuitton, Saint Laurent, Roberto Cavalli, práve leopardí vzor využívajú vo svojich kolekciách. V dnešných trendoch je klasický odtieň leopardej srsti je upravovaný rôznymi farbami, ako sú červená, žltá, modrá, dokonca aj rôznymi pastelovými farbami.

Leopardí vzor je v každom druhu oblečenia: šatky alebo šály s leopardím vzorom, rifle s leopardím vzorom, topy s leopardím vzorom, kabáty s leopardím vzorom, bundy s leopardím vzorom, legíny s leopardím vzorom, bikiny a monokiny s leopardím vzorom, športové súpravy s leopardím vzorom, spodné prádlo s leopardím vzorom, svetre s leopardím vzorom, topánky s leopardím vzorom a rôzne iné doplnky a druhy oblečenia, či už dámskeho alebo pánskeho. Leopardí vzor prináša do Vášho šatníka tzv. ,,Animal Chic,,. 

Nakoľko v našom internetovom obchode pracujeme prevažne s kolekciami zo značky KouCla, zameriame sa na novinky s leopardími vzormi práve z tejto značky dámskeho oblečenia. Za posledný mesiac značka KouCla zakomponovala leopardí vzor najmä do pletených šiat, kokteilových šiat, topov a svetrov (pulóvrov). Značka KouCla leopardí vzor aplikuje v oblečení, buď ako jemný detail alebo celoplošne.
Ak práve nie ste typ, ktorý nosí výrazne farebné outfity, stačí ak oživíte svoj outfit práve leopardom. Leopardí vzor pôsobí atraktívne a príťažlivo, preto pri jeho nosení zapojte troška viac sebavedomia a zaručene zažiarite.