Nohavičky

 Zľavnené produkty

  Fashion BLOG

Navštíviť BLOG


Nohavičky

Pohodlné klasické nohavičky, boxery, dámske tangá, ktoré Vás presvedčia svojou kvalitou, v ponuke nájdete spodnú bielizeň hlavne z prírodných materiálov, ktoré sú dnes veľmi obľúbené,  v rôznych strihoch, zdobené čipkou či inými aplikáciami.

Nohavičky 116 produktov

Podkategórie

 • Tangá

  Tangá sú zrejme najobľúbenejším typom nohavičiek u žien. Prečo? Sú pohodlné, vyčarujú Vám krásny tvar Vášho zadočku, môžete ich nosiť pod tesným oblečením, kde sú takmer neviditeľné. Dámske tangá sú vhodné na každodenné nosenie, a sú čoraz obľúbenejšie u žien, ktoré sa chcú páčiť najmä sami sebe ale i partnerovi.

 • Klasické nohavičky

  Klasické pohodlné dámske nohavičky z príjemných prírodných materiálov. Kvalitná spodná bielizeň pre ženy, ktoré vedia čo chcú. V ponuke nájdete rôzne krásne vzory a nohavičky zdobené čipkou. Klasické nohavičky Vám poskytnú dokonalý komfort počas celého dňa. 

 • Boxerky dámske

  Dámske boxerky potešia hlavne ženy, ktoré sú športovo založené, ale aj ženy, ktoré ich majú v obľube na každodenné nosenie, pretože sú pohodlné, nezarezávajúce sa v bokoch a krásne rysujú zadok. Dámske boxerky dokážu schovať drobnú nedokonalosť a vyzdvihnúť zadoček k Vašej spokojnosti.

 • Brazilky

  Krásne dámske nohavičky - to sú brazilky! Brazilky sú kombináciou pohodlných klasických nohavičiek spojených do tango nohavičiek, ktoré Vám vyčarujú krásny a neodolateľný zadoček. Brazílske nohavičky Vám vykúzlia príťažlivé pozadie. Ak ich ešte nemáte, alebo ste ich neskúsili, určite neváhajte a vyberajte z našej ponuky z rôznych farieb a vzorov.

na stranu
Zobrazených 1 - 36 z 116 položiek
Zobrazených 1 - 36 z 116 položiek